Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile Gi Intermediate / Advanced Ages 9-11 83-91 lbs
(Day 1)
6-10
Gotowy
Isaac Clarke
The Basics Gracie Jiu-Jitsu
Aidan Kirby Gracie Maryland Wygrana na punkty - 04:00
Juvenile Gi Beginner Ages 6-7 50-55 lbs
(Day 1)
2-13
Gotowy
Marisa Huh
Infinite Fighting Concepts
Caelyn Huon Foundry Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 04:00
Juvenile Gi Intermediate / Advanced Ages 9-11 83-91 lbs
(Day 1)
6-11
Gotowy
Jonah Arnold
Battlefield Jiu Jitsu
Isaac Clarke The Basics Gracie Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Juvenile Gi Intermediate / Advanced Ages 9-11 83-91 lbs
(Day 1)
6-12
Gotowy
Trey Ramsdell
Team Passos BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Aidan Kirby Gracie Maryland
Men's No Gi / Masters (30+) / Advanced / Medium Heavy
(Day 1)
4-17
Gotowy
Rustam Ismaqilov
District Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Alexey Iskhakov Standard BJJ
Men's No Gi / Adult / Advanced / Middle
(Day 1)
1-8
Gotowy
Marcos Rego
Ascend Institute of Martial Arts
Wygrana na punkty - 06:00
Steven Gendron Battlefield Jiu Jitsu
Women's No Gi / Advanced / Feather
(Day 1)
7-11
Gotowy
Samantha Schell
Schell Shock BJJ
Sa'idah Durkee Team Lloyd Irvin Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Men's No Gi / Masters (30+) / Intermediate / Middle
(Day 1)
5-11
Gotowy
Brice Ruiz
Kogen Dojo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Michael Wideman Pinnacle Fight Team (UFC Gym Fairfax)
Women's No Gi / Beginner / Heavy
(Day 1)
2-14
Gotowy
Gabriela Fernandez
N-Flux
Wygrana na punkty - 04:00
Rachel Griesmer Pinnacle Fight Team (UFC Gym Fairfax)
Men's No Gi / Adult / Intermediate / Medium Heavy
(Day 1)
6-13
Gotowy
Ryan Smith
Bowerhouse MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Nicholas Judy Nexus
Men's No Gi / Adult / Intermediate / Feather
(Day 1)
3-14
Gotowy
Pierce Kimbrough
The Basics Gracie Jiu-Jitsu
Kevin Cooner Capital MMA & Elite Fitness Wygrana na punkty - 05:00
Men's No Gi / Masters (30+) / Intermediate / Heavy
(Day 1)
5-14
Gotowy
Paul Rosner
Urbana Academy
Jon Cannie OCBJJ-Silverback Academy Wygrana na punkty - 05:00
Men's No Gi / Adult / Intermediate / Ultra Heavy
(Day 1)
6-15
Gotowy
Frank Foreman
Disciple MMA / Fluffy BJJ
Andre Monroe BETA ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:49
Men's No Gi / Masters (30+) / Advanced / Medium Heavy
(Day 1)
4-18
Gotowy
John Franklin
Capital MMA & Elite Fitness
Carlos Aviles Highstyle Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 06:00
Women's No Gi / Beginner / Heavy
(Day 1)
2-15
Gotowy
Jean Lee
Pinnacle Fight Team (UFC Gym Fairfax)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Morgan Wyrick Alliance Maryland
Men's No Gi / Adult / Intermediate / Middle
(Day 1)
3-15
Gotowy
Onslo Parker
Fernando Yamasaki
Wygrana na punkty - 05:00
Liam Panero Gracie Maryland
Women's No Gi / Beginner / Super Feather
(Day 1)
2-18
Gotowy
Megan Nissel
N-Flux
Alexandra Brennan Pinnacle Fight Team (UFC Gym Fairfax) Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Men's No Gi / Adult / Advanced / Light
(Day 1)
1-11
Gotowy
Cristian Garcia
The Basics Gracie Jiu-Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Douglas Nguyen One Spirit MA - Pedro Sauer
Women's No Gi / Intermediate / Super Feather
(Day 1)
7-12
Gotowy
Diana Hinova
Big Brothers
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:47
Donia Spott Revolution BJJ Richmond VA
Men's No Gi / Adult / Intermediate / Medium Heavy
(Day 1)
Gotowy
Luke Ruffo
Ryoma Academy of Martial Arts
Wygrana walkowerem
Nicholas Judy Nexus
Men's No Gi / Adult / Intermediate / Ultra Heavy
(Day 1)
6-16
Gotowy
Joel Ottley
Beltway Martial Arts
Wygrana na punkty - 05:00
Frank Foreman Disciple MMA / Fluffy BJJ
Women's No Gi / Beginner / Heavy
(Day 1)
2-16
Gotowy
Rachel Griesmer
Pinnacle Fight Team (UFC Gym Fairfax)
Wygrana na punkty - 04:00
Morgan Wyrick Alliance Maryland
Men's No Gi / Masters (30+) / Advanced / Heavy And Up
(Day 1)
4-21
Gotowy
Vinny Esposito
Sheridan BJJ
James Kearns Round Table BJJ Wygrana na punkty - 06:00
Men's No Gi / Masters (30+) / Intermediate / Middle
(Day 1)
5-12
Gotowy
Tom Bauer
UFC GYM
Wygrana na punkty - 05:00
Michael Wideman Pinnacle Fight Team (UFC Gym Fairfax)
Men's No Gi / Adult / Intermediate / Heavy
(Day 1)
8-18
Gotowy
Daniel McCullough
Capital MMA & Elite Fitness
Gil Enav OCBJJ-Silverback Academy Wygrana na punkty - 05:00
Men's No Gi / Adult / Intermediate / Middle
(Day 1)
3-16
Gotowy
Shango Bartrum
Beltway Martial Arts
Eric Corbett Comet MMA Wygrana na punkty - 05:00
Men's No Gi / Adult / Advanced / Feather
(Day 1)
1-12
Gotowy
Billy Spott
Revolution BJJ Richmond VA
Phillip Thai upstream bjj Wygrana na punkty - 06:00
Women's No Gi Absolute / Advanced
(Day 1)
7-15
Gotowy
Sa'idah Durkee
Team Lloyd Irvin
Wygrana na punkty - 06:00
Samantha Schell Schell Shock BJJ
Women's No Gi / Beginner / Medium Heavy
(Day 1)
2-19
Gotowy
Samantha Dixon
SPECTRUM JIU JITSU
Wygrana na punkty - 04:00
Emily Estelle N-Flux
Men's No Gi / Adult / Intermediate / Medium Heavy
(Day 1)
6-14
Gotowy
Ryan Smith
Bowerhouse MMA
Luke Ruffo Ryoma Academy of Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
Men's No Gi / Masters (30+) / Intermediate / Heavy
(Day 1)
5-15
Gotowy
Camron Keshavarz
Foundry Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Paul Rosner Urbana Academy
Men's No Gi / Adult / Intermediate / Middle
(Day 1)
3-17
Gotowy
Luke Staley
Big Brothers
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Will Fulton